ШоуБиз

Нивес се врати во вистинско светло! Градите висат од костимот за капење, а таа гордо позира

Минатото лето таа секојдневно не частеше со секси фотки од плажа, а потоа одеднаш затаи. И еве ја се врати, па ако ви недостасуваше нејзиното голо тело на фотографии таа објави нешто за вас.

Нивес Целзиус обожава да се слика и кога пие кафе, и кога пегла гола, и гога е во теретана… Сега не почасти со фотки на плажа на кои таа гордо го истакнува деколтето.

Инаку Нивес овие денови доби понуда да учествува во британскиот Голем брат, па најверојатно затоа и се активираше со нови фотографии.

Напиши коментар