ШоуБиз

Носи ли Nicole Scherzinger некогаш градник?!

Во последно време, Nicole Scherzinger дефинитивно ја користи секоја прилика за да го привлече вниманието на јавноста кон себе. Таа има атрибути и очигледно знае како да ги истакне на вистинскиот начин. Сутпилно и заводливо е формулата.

Така било и за време на трката со формули за големата награда на Монако, каде пејачката дошла во придружба на својот дечко Lewis Hamilton. Веруваме дека кога ја здогледал во вакво издание имал и тоа каков стимул да победи на трката.

Во прв план биле градите на Nicole и јасно, како и пред неколку дена на црвениот тепих, таа „заборавила“ да си облече градник, па сите погледи на присутните биле вперени само кон неа.

Напиши коментар