Мода

Нова ексклузивна колекција на H&M

H&M одлучија своите фанови да ги израдуваат со нова ексклузивна колекција наречена Glamour Exclusive Line, која наскоро ќе се појави во продажба.

Неодамна во продавниците на познатиот бренд се појави прекрасната колекција на Марни, а наскоро на нивните полици ќе се најде и најновата ексклузивна колекција, чии парчиња се направени од 100% памук, а станува збор претежно за елегантни вечерни фустани.

Иако оваа колекција ќе биде достапна од 12 април, многу познати личности веќе ја промовираа во јавноста.

Ѕвезди видени во облека од новата колекција на H&M:

 

Напиши коментар