Мода

Нова секси кампања на Викторија Сикрет

Прекрасните анѓели на Викторија Сикрет Александра Амбросио, Кендис Сванпул, Лили Олдриџ и Ерин Хитерон ја претставија најновата кампања за пролет/лето 2012 година, насловена како Very Sexy, односно многу секси.

За престојната сезона тие ни претставија долна облека во силни и впечатливи бои и пушап градници. Еве дел од престојната колекција на која и навистина и го погодиле името  Very Sexy:

 

Напиши коментар