ШоуБиз

Новата Мајли Сајрус!

Внимание, внимание! Младата актерка и пејачка Мајли Сајрус си има нова фризура.

19-годишната холивудска ѕвезда, минатиов викенд премиерно ги покажа на Твитер своите скратени прамени. И искрено, добро ѝ стојат. Иако сите бевме навикната на Мајли со долгата свилена коса, не може да негираме дека и ваквиот стил одлично ѝ одговара.

И плус, ја прави да изгледа позрело. Дали вам ви се допаѓа?

Напиши коментар