Мода

Новата парти колекција на Манго

Шпанскиот моден бренд Манго  ја представи својата најнова празнична колекција специјално создадена за празниците кои не очекуваат.

Избраните модели се одликуваат со сексапил и одличен дизајн кој зрачи со женственост и отменост.

 

Напиши коментар