ШоуБиз

Нови тетоважи на Emma Watson!

Британската актерка, која сите ние најмногу ја познаваме во улогата на Хермиона во филмот за детето-волшебник Хари Потер, објавила слика на Твитер на која е во необично секси издание.

Младата актерка Emma Watson ја објавила оваа фотка на која ги покажува своите нови тетоважи, а своите машки обожаватели најмногу ги израдувала со таа тетоважа која се наоѓа на долниот дел од нејзиниот стомак.

Сепак, ќе мораме да ве разочараме со информацијата дека овие тетоважи се лажни и се нацртани само за потребите на нејзиниот нов филм со наслов „The Bling Ring“ во кој Emma глуми криминалка, дел од една банда крадци во Холивуд.

Напиши коментар