Мода

Новиот бран на џинс напаѓа … Совладајте го со модерни модели !!!

Овој пат не е пристрасен само за послабите, туку располага со модели кои одлично прилегаат на сите облици на тела…

И не само тоа… Оваа сезона, не се модерни само прилепените, „ цигара “ фармерки. На задоволство и на постарите, но и помлади генерации, џинсот се враќа во атрактивната ѕвонеста форма, неговиот изглед повторно асоцира на удобно парче гардероба, во кое и Вие самите се чувствувате најубаво, како и кај сите парчиња облека, и кај фармерките присутни се ретро димензиите, а со оглед на урбаниот изглед кој го дава, џинсот најверојатно ќе доминира и ова лето, без разлика на високите температури, преку неверојатно жешките кратки панталони…

Погледнете ги најмодерните џинс комбинации за Пролет/ Лето 2012

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Напиши коментар