Мода

Новите луксузни чанти со потпис на Louis Vuitton

Новитетите на Louis Vuitton најчесто знаат да бидат големо исчекување, со оглед дека се појавуваат веднаш после Париската модна недела. Овој пат чекањето се исплати.

Омилените софистицирани чанти, во оваа линија го задржуваат водечкиот стил. Така, на пистите можеа да се видат во пастелни тренди нијанси, а како и секогаш како главна нота на нив, се забележува женственоста. Оваа пролетно- летна колекција нуди едноставност и посмел дизајн. Синџирчињата, крокодилската кожа и монограмот LV се повторно тука, а значително додадените тонови романтика и шарм, овие „колачиња“ ги прават must have парчиња …

Погледнете ги новите модели со сладолед нијанси…

Напиши коментар