ШоуБиз

Од филмскиот во вистинскиот кревет! Скарлет Јохансон и Бредли Купер се заедно

Тие се запознаа на снимањето на филмот “He’s Just Not That Into You”, во 2009 година, а сега како по сценариото го продолжија животот.

Сеуште не е званично потврдено дека се тие заедно, но папараците веќе неколку пати ги уловиле на романтични патувања.

Убавата актерка зад себе ги има неуспешниот брак со Рајан Рејнолдс.

Напиши коментар