Убавина

Одлична комбинација за срамежливи блондинки

Срамежливата поза на актерката Гвинет Палтроу при средбата со фотографи во Њујорк не успеа да ја скрие одличната секојдневна комбинација. За вечерното дружење, оскаровката избра комбинација од бела кошула и палто што се покажа како одлична подлога за тиркизните високи потпетици со метални врв. Едноставната и секојдневна комбинација Гвинет ја засили со интересен сет на златни ланчиња.

Напиши коментар