ШоуБиз

Иплакнете очи со Irina Shayk :)

Заносната Irina Shаyk безмилосно заведува на плажите во Мајами.

Рускиот супермодел заедно со својата пријателка Anne V се прошетала до Мајами за време на изминатиот викенд. Таму, како и секогаш, таа уште еднаш го покажала своето совршено тело во тигрести бикини.

Сигурна сум дека и вие се сложувате со фактот дека девојката на португалскиот репрезентативец Cristiano Ronaldo е една од најзгодните девојки на светот.

Напиши коментар