Мода

Опуштено и фенси со Gap

Модниот гигант Gap ни ја представи својата празнична колекција но во една сосема лежерна и опуштена варијанта што е особено актуелна тенденција сезонава.

Модната линија се одликува со богата палета од секојдневна кежуал гардероба која ветува удобно и фенси доживување на оваа есен-зима сезона.

 

Напиши коментар