Убавина

Оргинални декорации и идеи за педикир

Летото е сезоната на педикирот. Секако дека женските стопала и нокти треба да бидат секогаш средени и уредни, но летото е времето кога можете да ја покажете својата креативност и од ноктите на нозете и рацете да направите уникатна уметност што воедно многу зборува за вашиот стил. Еве некои идеи кои ќе ви помогнат да го создадете најдобриот летен маникир.

 

Напиши коментар