ШоуБиз

Ова е храброст! Покажување на најголемата женска болка без срам!

Целулитот е проблем на речиси секоја жена. Некои од нив се трудат на секој можен начин да го сокријат, доколку не можат на крај да излезат со него.

Но, некои жени пак немаат никаков комплекс кога е целулитот во прашање, иако се ретки таквите жени. Една од нив е водителката и поранешен модел од Британија, Мелани Сајкс, 41. Таа гордо го прошета целулитот по улиците на Лондон. Еве како изгледаше тоа:

1 Коментар

  1. super i e celulitceto site nemozeme da bideme sovrseni kako ne sozdala prirodata takvi ke bideme prirodnoto ili BIO e najslatko za razlika od vestackoto supr e tipkata mozete voda da i nosite

Напиши коментар