ШоуБиз

Ова е најсекси фустан кој Ким некогаш го облекла

Ким Кардашијан се појави на забавата која ја организираше Du Jour магазинот. Кога стралетата пристигна сите очи беа вперени во неа, а блицот не престана да светка.

Ким се појави во црно-бел фустан со длабоки процепи на градите. Линијата на фустанот ги прати облините на Ким, длабок отвор до дното на грбот, и деколте кое многу открива.

Ова е вистински моден погодок на Ким, а најверојатно за него добила одобрение од Кание, кој вети дека ќе го промени нејзиниот имиџ и ќе ја направи да биде најдобро облечената дама во шоубизнисот.

Напиши коментар