ШоуБиз

Ова е новата тетоважа на J Lo :)

Фотографијата која Jennifer Lopez ја поставила на друштвените мрежи на кои е присутна ги „загрижила“ нејзините фанови и не е баш пријатна за око…

За среќа, се работи само за привремена тетоважа на која пишува „Lideres“, што во превод би значело „лидери“. Најверојатно J Lo си ги украсила градите со оваа голема тетоважа за потребите на снимањето на нејзиниот најнов спот за песната „Follow the Leader“.

Видеото моментално се снима во Акапулко, Мексико, а наскоро треба да биде промовирано и во јавност.

Напиши коментар