ШоуБиз

Ова го доби Лима на подарок за роденден!

Српската снаа го прослави својот 31-ви роденден. Иако е во поодмината бременост, сепак не и сметаше за да го прослави весела како и секогаш. Од своите фанови Лима добила многу подароци, па изгледа едвај чекала да ги сподели со сите нас. На својот профил на Твитер таа објавила фотографии со подароците од своите фанови со едно големо Благодарам за сите нив.

Освен тоа, таа напишала и дека едвај чека да им се врати на своите колешки од јатото на згодните ангели, Викториа Сикрет.

Напиши коментар