Мода

Ова Лето, никаде без рамни сандали…

Иако животот на висока нога е некако попривлечен, Летото е годишно време во кое се стремиме кон удобност, потпетиците некако, ги оставаме само за враќањето на градската врева…

На сцена, настапуваат летните рамни сандали кои не се ништо помалку привлечни. Напротив, не само што убаво изгледаат, туку и се удобни за Вашите нозе…

За Вашето комплетн модно издание ги одбравме сандалите од Bershka, H&M, Mango и Zara…

Одберете го Вашето омилено парче, чекорете удобно… бидете заводливи !!!

Напиши коментар