Мода

Ова лето во тренд се егзотични костими за капење

Ви ја претставуваме прекрасната колекција на популарниот High – street брендот New Yorker, за ЛЕТО 2012.

За оваа година дизајнерите од New York, ни припремија сензационална егзотична колекција на костими за капење. А, ако судиме по моделите на овој бренд, во кој се е шарено, навистина не очекува лудо секси лето, во прекрасни модели кои повеќе откриваат одошто сокриваат!

 

 

Напиши коментар