← НАЗАД НА БОЗА

Па така е кога имаш големи гради Кејт :)

Па така е кога имаш големи гради Кејт :)
835 Читања

Убавицата Кејт Аптон била избркана од луна паркот во Санта Моника откако и “испаднале” градите.

Манекенката Кејт Аптон снимала секси едиторијал за магазинот GQ, па за време на паузата решила со својата екипа да оди до луна паркот и шеталиштето.

Но, се случила мала незгода, па додека таа била на вртелешката нејзиниот горен дел од костимите за капење, во кои се сликала, пукнал. Градите и излегле целите на виделина. Веднаш од обезбедувањето им пришле и ги замолиле да си ги соберат парталите и да го напуштат луна паркот и шеталиштето.

На ова Кејт изјавила дека и било страшно срам што костимот за капење пукнал и што се видело баш се и тоа во паркот за деца.

Коментари

© 2011 boza.mk | Дизајн - element.mk