ШоуБиз

Падна нова жртва! Влада се заљубил во Наташа

Популарниот манекен, победникот на Vip Survivor, го даде своето интервју во кое призна дека е заљубен во Наташа Беквалац.

“Најпрво не сакав многу да се зборува за мојот приватен живот, не сакам да се знае се. Но, еве сега ќе признаам дека јас и Наташа сме во врска и јас сум многу вљубен. Имаме одличен однос, ние сме вистински пријатели. Најважно е дека има хемија помеѓу нас, а довербата и се останато се гради. Имам одличен однос со нејзината сестра Кристина, бевме заедно на летување и си поминавме одлично. Кога станува збор за верноста, Наташа може да биде мирна. Влада изјавил: Кога сум заљубен јас сум и целосно посветен на девојката, не помислувам на друга жена.

 

Харизмата, позитивниот став кон животот и насмевката, биле пресудни за Влада да се заљуби во Наташа.

Напиши коментар