ШоуБиз

Памела Андерсон сеуште секси на 45 години

Иако поминаа многу години од нејзиното појавување во серијата „Чувари на плажата„, сепак таа нема изгубено воопшто од својот сексипил.

Памела Андерсон се појави на познатото шоу Dancing With The Stars, каде одигра еден бразилски танц. Таа е неверојатно секси како и во почетокот од нејзината кариера. Памела едноставно не страее, сеуште го носи во себе она нешто по кое мажите ден денес го губат разумот.

Напиши коментар