Убавина

Панделката – сензуална и женствена декорација

Украсете ја косата со панделка и веднаш ќе ја забележите промената и ефектот што ќе се постигне. Панделката е ултра модерна сезонава и ја среќаваме насекаде. Во косите, облеката, чевлите, накитот, аксесоарите…

Нема ништо полесно од тоа да ја украсите косата со панделка и за само неколку минути да создадете впечатлив, романтичен и женствен стајлинг.

Еве неколку добри идеи што ќе ве инспирираат:

 

Напиши коментар