ШоуБиз

Paris Hilton лудува на роденденската журка!

Paris Hilton го прославила својот 31-ви роденден 11 дена порано во друштво на неколку голи девојки и пријатели, со цел куп алкохол и храна. Го привлекла вниманието на сите бидејќи на себе носела фустан кој воопшто не остава место за мечтаење.

Секако, Paris е еден од најзаразените корисници со друштвената мрежа Твитер, па веднаш ги споделила своите фотки со своите фанови. Кога се вратила од прославата, веднаш им се заблагодарила на пријателите по пат на Твитер.

–          Самошто се вратив од роденденска забава – изненадување. Им се заблагодарувам на сите пријатели и на сопственикот на ресторанот, – напишала таа.

На себе носела прозирен фустан со циркони, заводливо позирала и се смешкала свесна дека со својот стајлинг привлекува најмногу внимание од сите присутни.

 

Напиши коментар