ШоуБиз

Paris Hilton не е таа, ако не претера :)

Нејзините фустани се секогаш провокативни, но овој е навистина специјално деколтиран.

На аеродромот во Сиднеј, Австралија, познатата наследничка и старлета Paris Hilton се појавила во фустан и немало поглед што не бил привлечен од глетката. Нејзиното деколте за малку не отркило сѐ што всушност треба да прикрие, а тоа се нејзините гради.

Иако се сокрила позади големите очила и шеширот за на плажа, изгледа на Paris ѝ било жал да ги сокрие и своите гради. Затоа си одбрала фустан со надлабоко можно деколте и така прошетала пред сите присутни. Не дека има што да покаже…

 

Напиши коментар