ШоуБиз

Парис Хилтон со 10 години помлад дечко!

Богатата наследничка веќе некое време едноставно не се одвојува од своето 21-годишно момче.

Парис Хилтон (31) не крие колку е заљубена во своето десет години помладо момче.

Станува збор за шпанскиот модел Ривер Випер, а папараците ги уловиле и во хотелскиот базен во Мајами, каде уживале цело попладне. Прегрнати, разменувале бакнежи и нежности и им покажале на сите колку се луди еден за друг!

По серија неуспеси во љубовните врски, и пропадната кариера како диџеј, Парис освоила доста атрактивен млад модел.

=Pucker up: The 31-year-old hotel heiress has been dating the 21-year-old Spanish model since September

Not shy: The pair seem to revel in their PDAs as River tenderly nuzzles Paris' neck

Sun worshippers: The pair enjoy are enjoying the winter sunshine after Paris attended a gala dinner in New York on Wednesday to honour her parents

 

Напиши коментар