Мода

Пастелните бои се идеални за ова лето

Повеќе слатко, отколку секси. Ова е летната колекција од модниот бренд Jill Stuart кое е вистинско освежување.

Со облеката од оваа колекција ќе постигнете романтичен, модерен изглед, а воедно ќе си пружите и многу комфор. Секое парче облека е направено за младите дами кои го сакаат своето тело. Погледнете дел од колекцијата:

Напиши коментар