Sweet Home

Пентахус каков што не сте виделе досега

Лоциран во квартот Челзи, Њујорк овој пентхаус е во сопственост на модниот дизајнер Thierry Mugler, но оној кој има 8 милиони долари би можел да го купи, бидејќи моментално е ставен на продажба.

Апартманот има две спални соби, големи прозорци, прекрасное  уреден и има се што ќе ви е потребно, само треба да знаете да уживате.

 

Напиши коментар