← НАЗАД НА БОЗА

По пример на светските ѕвезди… српските пејачки слепо го пратат трендот

По пример на светските ѕвезди… српските пејачки слепо го пратат трендот
980 Читања

Она што го прават познатите ѕвезди во Холивуд стана пример и за нашите соседи. Па сега има и неколку верзии на Ким Кардашијан, Коко… Колку тоа е во ред, и до каде ќе се оди со голотијата не се знае.

Каде и да се свртиме имаме по некој гол задник, разголени гради, се соблекоа и светски познатите пејачки и актерки кои до сега не се соблекле… Голотијата се повеќе зема замав, а што е најлошо од се е тоа што јавноста со нетрпение очекува нешто ново. Еве што објави една српска ѕвезда, Ивана Електра:

Коментари

© 2011 boza.mk | Дизајн - element.mk