ШоуБиз

Почина синот на Ашер!

11 годишното момче, синот на Ашер им подлегна на повредите и почина. Овој месец момчето доживеа тешки повреди во Џорџиа, каде со скутер доби удар во главата.

Биле извршени многу операции, докторите дале се од себе, но сепак животот на момчето било невозможно да се врати. Веднаш по ударот тоа доживеало колапс на мозокот, а тоа е ситуација која ретко кој ја доживува.

Оваа тажна ситуација ја потресе целата јавност, па сите колеги на Ашер изразија сочуство на социјалните мрежи.

Напиши коментар