← НАЗАД НА БОЗА

Погледнете ја новата колекција за мажи од Tommy Hilfiger

Погледнете ја новата колекција за мажи од Tommy Hilfiger
1715 Читања

Комбинација од повеќе стилови, пренесени во комлептни изгледи. Спортски зимски јакни со крзно, спортски елеци, плетени џемпери, панталони во повеќе бои, карирани шалови. Штофени костуми во сиви и кафени нијанси, ткаени со карирани шари. Изборот е навистина голем и изобилува со прекрасни урбани комбинации.

 

Коментари

© 2011 boza.mk | Дизајн - element.mk