ШоуБиз

После многу години Памела повторно го облече црвениот костим

Памела Андерсон овие денови е во Рио, каде повторно го облече познатиот црвен костим за капење кој го носеше во серијата “Чувари на плажата”.

Иако се поминати многу години, тоа не може да го забележите на Пами. Таа изгледа исто како и пред 20 години.

Ова се неколку фотографии од сетот, каде Пами го спаси момчето, на чие место би сакале да се најдат милиони мажи.

Напиши коментар