ШоуБиз

Пожешка од било кога: Rihanna за „Esquire“!

Списанието „Esquire“ ја прогласи пејачката Rihanna за најсексапилна жена во 2011 година, а за укажаната чест, таа решила да возврати со едиторијал кој ќе се очекува да го продаде списанието во милионски тираж. Се работи за британското издание на модниот магазин за месец јули.

Покрај насловната слика која ќе го краси списанието, Rihanna направила и неколку провокативни фотки во топлес издание, како и неколку на кои носи кошува со војнички дезен. Riri ги израдува своите фанови и со слики на кои се гледа нејзиниот задник, а во интервјуто нагласила дека се надева оти „во наредните пет години ќе го пронајде мажот покрај кој ќе остари“.

Погледнете ги фотките:

Напиши коментар