ШоуБиз

Пред и по силикони :)

Таа се одрече од силиконските додатоци на своето тело и вели дека е сигурна во себе, па и прилично горда што се одлучила на овој чекор.

Danielle Lloyd  е модел и ѕвезда од реалните шоуа која се прослави во британското „Големиот брат“. Папараците успеале да ја фатат како шета по бикини на една плажа и како гордо се носи со своето, сега малку чудно тело. Она што прво паѓа в очи е секако, оскудното деколте.

Таа неодамна одлучила да ги отстрани импланите од градите и резултатот можете да го видите и сами. Што мислите вие, дали направила грешка во моментот кога ги извадила силиконите?

Напиши коментар