ШоуБиз

Премногу секси за на Твитер!

Ким Кардашијан се реши да им посака добра ноќ на своите 16.096.467 фанови на Твитер. Таа се сликала полугола, во провидна долна облека со многу бисери на вратот и деколтето и бунда која паѓа покрај неа. Со овие слики не може да се посака само добра ноќ, изгледа Ким имала друга скриена намера.

Како и да е, овие слики се премногу секси за Твитер. Но, тоа стаа дел од нејзината работа, да објавува слики од себе си, па кој сака нека ги гледа.

За крај таа им се обратила: Јас сеуште не можам да заспијам, ви посакувам добра ноќ, а јас ќе останам да го разгледам мојот нов мобилен телефон Black and gold blackberry.

Напиши коментар