ШоуБиз

Принцот Хари крие уште пошокантни фотографии

Она што успеавме да го видиме од лудувањето на принцот Хари во Лас Вегас не е се. Пред да заминат таму,Хари со своите пријатели бил на островот Некер, каде се случувале многу поголеми развратни забави отколку во Лас Вегас. До тогаш принцот Хари го користел името Спајдер Велс на социјалната мрежа Facebook. Но, откако се објавила голите фотки, тој од страв да не излезат во јавноста полошите фотографии го изгасил профилот.

По скандалот кој го потресе кралското семејство Хари слушнал големи навредни зборови од својот татко и од баба му. Освен тоа Хари остана и без девојката, која ја прекина врската во првиот момент кога можеше да го стори тоа.

Ова се уште неколку шокантни фотографии од принцот кој незаслужено ја носи оваа титула:

Напиши коментар