Мода

Пролет и лето со Страдивариус

Првата асоцијација на пролетта и топлото време се пупките и цветовите и нежните бои кои срамежливо ја воведуваат природата во експлозија на силни бои. Лелеави фустани, полупровидни кошули, светол џинс, бела чипка… ова се одликите на новата колекција на Страдивариус.

 

Напиши коментар