Мода

Пролетна колекција на New Yorker во знакот на силните бои

Погледнете ја најновата колекција на брендот New Yorker наменета за престојната пролетна сезона, која не одушеви со своите силни бои, многуте цветни дезени, чипки и секси фустанчиња.

Доколку сте од оние кои сакаат да изгледаат модерно, но отмено и елегантно, за тоа ќе ви послужат фустаните во пастелни и нежни сладолед нијанси. Доколку се одлучите за моделите во неонски бои, на својот изглед ќе му дадете енергија и младешка разиграност.

Напиши коментар