Мода

Пролетни чанти за вистинските дами

Кога станува збор за чанта, сите сетила кај жената се интензивираат…

За таа цел, Ви ги нудиме најатрактвните модели на чанти за оваа Пролет.

Во колекцијата за Пролет/ Лето 2012, дизајнерјата Diane Von Furstenberg ужива во играта на свежите и весели бои кои ги направи must have тренд, за новата сезона. Белата боја и нежните пастелни нијанси ја одбележија оваа линија, а дизајнерката одлучи да игра на картите и да другите жешки трендови, па така, чантичките ги одбележуваат силни неонски бои и колор блок комбинации…

Дами, имате сé што Ви е потребно за совршена чанта за оваа Пролет…
Одберете ја Вистинската за Вас !

 

 

Напиши коментар