man fashion

Пролетта низ призма на Ben Sherman

Новата колекција на Ben Sherman за пролет-лето 2012 едноставно заслужува едно големо БРАВО. Таа е наменета за младите мажи кои го почитуваат кежуал стилот.

Колекцијата ја сочинуваат огромен број на нови парчиња облека обоени во боите на пролетта. Одлично искомбинирани кратки панталони со плетени џемпери или сакоа, или пак долги панталони со свиткани ногавици и модерни кошули. Погледнете еден дел од преубавата колекција.

Напиши коментар