ШоуБиз

Првите фотографии од голото заоблено стомаче на Жизел

Жизел се реши да го практикува методот за релаксација  на Меган фокс, па заедно со својот сопруг и синчето замина на Коста Рика да одмори од напорната, работна година.

Жизел облечена во секси бикини, конечно го покажа заобленото стомаче.

31 годишниот модел поминува убави семејни моменти со сопругот,  две годишниот син Бенџамин и домашниот миленик. Кофички прскалки, без шминка, високи потпетици… Жизел е во едно поинакво, но сепак совршено издание. Браво за убавата трудница 🙂

Напиши коментар