Мода

Replay чевли за пролет-лето

Оваа пролет клучните зборови за колекцијата на чевли на Replay се Mix&Match. Одличната комбинација од неспоиви елементи, како што се боја и материјал, ја прават модерна и сосема необична оваа колекција.

Во женската колекција воодушевуваат рамните еспадрили со интересни детали и високите потпетици каде штиклата е прекриена со сатен.

За топлите летни денови одлучете се за шарените, цветни сандали на висока платформа или пак цветни рамни чевли кои ги има во голем избор.

 

 

Напиши коментар