ШоуБиз

Ричард Гир пред развод! Причина: неверство!

Во октоври низ медиумите протече информација за тоа дека 63 годишниот Гир се среќава со млада актерка која е на самиот почеток од својата кариера. Тој и долгоногата актерка без забележани во ресторан во Њујорк но актерот и до ден денес го негира постоењето на вонбрачна врска.

 

Но и покрај тоа сопругата на холивудската ѕвезда, бившата манекенка Кери Лоул не верува на неговите зборови и веќе размислува да покрене постапка за развод.

 

Според гласините последниве неколку години Кели живее во страв дека нејзиниот сопруг ја изневерува. За неа самата помисла на тоа е понижување што ја натерало да реши да се разведе, вели извор близок на парот.

 

 

Напиши коментар