ШоуБиз

Rihanna и Cleopatra – најдобри другарки :)

Додека во Лос Анџелес сите беа преокупирани со Оскарите, Rihanna била во Лондон. За неа скалилата во хотелот биле модна писта, а еве како изгледала на своето сопствено шоу.

Во неделата, RiRi е забележана како носи уникатен џемпер на кој може да се види актерката Elizabeth Taylor во улога на Cleopatra. Целата комбинација е некако ретро, но истовремено и доста модерно и шик.

Што мислите вие?

А, да не зборуваме за овие типски очила за сонце кои се уникатни и автентични особено за неа.

Напиши коментар