ШоуБиз

Rihanna решила да покаже малку повеќе мевце :)

Што имаме сега тука? Што решила да ни покаже Rihanna овој пат?

Своите гради! Така, како на послужавник ни даде шанса да погледнеме како изгледа кога на себе носи само обична мрежа.

За време на изминатиот викенд, пејачката била во Њујорк каде била забележана од папараците како излегува од ресторанот „Da Silvano“. Не оставила воопшто на имагинацијата на случајните минувачи, како и на своите фанови.

Облечена во обични фармерки, со „Timbaland“ чевли, пејачката решила да го комплетира својот изглед со мрежеста маичка. Која била идејата на Rihannа, не ни е познато, но од нас има едно големо „НЕ“. Следниот пат кога ќе сакаш да покажеш колку твоето тело е совршено, барем обиди се да ги сокриеш интимните делови.

Напиши коментар