ШоуБиз

Rihanna топлес!

Пејачката Rihannna  се сликала без маичка, но со наракавици на рацете со цел вешто да ја сокрие својата женственост.

Во последниве неколку години, пејачката неколку пати го менуваше стилот, а и бојата на косата. Беше и со црна и со црвена коса, за на крај да стане русокоса. Судејќи по најновата нејзинта слика на Твитер, Rihannna најмногу си ја сака природната коса. Таа се сликала со подигната коса и топлес. Со едната рака ги сокрива градите, а во другата држи една од своите руси перики.

–          Каде беше цел мој живот, – напишала под сликата, што воедно е и наслов на една од песните на нејзиниот последен албум.

Засега, иако сите шпекулираат дека Rihanna и Chris Brown се заедно, ниеден од нив го нема потврдено тоа.

Напиши коментар