ШоуБиз

Ријана остава без здив

Ријана го привлече целото внимание на забавата на Стела Меккартни, која се одржа синојќа. По повод презентација на најновата колекција се оджа коктел забава на која присуствуваа многу голем број на познати личности. Сите беа засенети со појавата на Ријана.

Здивот им застана на сите мажи од погледот кон темномурестата блондинка која беше облечена во екстремно сексипилен зелен сатенски фустан. Длабоко деколте и огромен отворот кој ги откри нозете ја покажа преубавата линија на Ријана.

Таа неоддамна изјави дека е зависник од вежбање, па сега ја имавме и шансата да го видиме ефектот од сето тоа. По ова само едно гооолемо браво за Ријана.

      

Напиши коментар