ШоуБиз

Ријана потполно гола…

 

Додека трае нејзиното луксузно крстарење со другарките, Ријана не заборава да закачи и по некоја нова фотографија со која ќе не извести како си поминува. До сега објави многу нови фотки, но изгледа овој пат сака да не присети на деновите кога напорно работеше, па на својот профил на Твитер објави фотографии кои беа направени за време на снимањето на еден нејзин виедо запис.

На овие фотографии Рири е потполно гола, а интимните делови од телото и се прекриени со неколку суви ливчиња. Секоја чест за линијата 🙂

Напиши коментар