ШоуБиз

Ријана уловена од папараци скроз гола!!!

R&B ѕвездата Ријана беше уловена од папараци, овој пат скроз гола во нејзината спална соба во куќата на Барбадос.

Пејачката очигледно заборавила да ја затвори балконската врата, а папараците само тоа чекаат да им се пружи ваква шанса. Фотографиите со брзина на светлината се распространети низ нетот, па и ние ви овозможуваме да ги видите.

 

Напиши коментар